fbpx

O společnosti

T.F.I. Systém sro působí v oblasti zubních implantátů již více než 25 let a poskytuje zákazníkům řadu spolehlivých a technologicky vyspělých produktů.Během let se společnost specializuje na návrh, vývoj a výrobu zubních implantátů a souvisejícího chirurgického příslušenství.

To je možné díky konstantní osmóze mezi vášní implantologů, kteří musí každodenně čelit a nacházet nejvhodnější implantačno-protetické řešení, a týmem společnosti, který se neustále zaměřuje na zlepšování vlastností produktů.

Dosažení stále vyšších standardů kvality, zjednodušení chirurgických postupů a používání inovačních technik prezentuji myšlenku, ve které jsou obsaženy hodnoty společnosti:

INOVACE     JEDNODUCHOST      KVALITA.

Certifikace

T.F.I. Systém srl, certifikovaný systémem kvality společnosti ISO 9001 a ISO 13485, je na trhu se značkou Easy Grip®, řadou výrobků certifikovaných v Evropě s označením CE a autorizací FDA pro USA.

Výzkum

Společnost se neustále snaží o hledání nových funkčních a inovativních řešení, v neustálém kontaktu s klinickou a akademickou realitou.

Produkt, který je v současné době na trhu, pramení z univerzitního výzkumu, jehož cílem je překonávat stávající omezení implantologie.

      Od svého uvedení do provozu se řada Easy Grip® zaměřila na to, aby svým zákazníkům nabídla produkt, který je snadno použitelný, avšak komplexní ve svém sortimentu, který udržuje vysokou úroveň kvality za rozhodně konkurenční ceny.